BRAUN ActivScan ™ 9 BUA7200 ramenný tlakomer s bluetooth

Nový monitor krvného tlaku, ktorý vám pomôže pohodlne a intuitívne merať krvný tlak. Pomocou programu BUA7200 budete sledovať výsledky meraní na grafoch dynamického používateľského rozhrania s farebným displejom. Obrazovka ActivScan ™ 9 zobrazuje všetky údaje o krvnom tlaku ľahko pomocou diagramov a grafiky. Všetko, čo potrebujete, je pár kliknutí, aby ste v priebehu času získali úplnejší obraz o zdraví vášho srdca.

Výrobca:
BRAUN
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
TOW009391
EAN:
4022167272003

148,70 € s DPH 123,92 € bez DPH

+ -

BRAUN ActivScan ™ 9 BUA7200 ramenný tlakomer s bluetooth

Sledovanie výsledkov merania pomocou grafu.
Nový monitor krvného tlaku, ktorý vám pomôže pohodlne a intuitívne merať krvný tlak. Pomocou programu BUA7200 budete sledovať výsledky meraní na grafoch dynamického používateľského rozhrania s farebným displejom. Obrazovka ActivScan ™ 9 zobrazuje všetky údaje o krvnom tlaku ľahko pomocou diagramov a grafiky.
Intuitívne ovládanie a údaje o vašom životnom štýle.
Všetko, čo potrebujete, je pár kliknutí, aby ste v priebehu času získali úplnejší obraz o zdraví vášho srdca. Prístup k vašim údajom môžete získať kedykoľvek a kdekoľvek. Môžete tiež zadať údaje o vašom životnom štýle, aby ste získali úplný obraz o vašom zdraví a aktivite. Váš krvný tlak môžete sledovať jedným stlačením tlačidla a zistiť, ako sa mení počas dňa, týždňa alebo mesiaca. Chcete sa pozrieť na priemer z minulého týždňa? Žiadny problém. Chcete ho porovnať s predchádzajúcim mesiacom? Nemôže to byť jednoduchšie! Na obrazovke zariadenia ActivScan ™ 9 sú zobrazené animácie, ktoré pomáhajú udržiavať správnu pozíciu a správne umiestnenie manžety.
Inovatívna ľahko použiteľná manžeta.
Manžeta s nafukovacou technológiou Soft Inflation. Jednoduchá obsluha pomocou navigačného kolieska a jemných dotykových tlačidiel. Prístup k údajom a zdieľaniu údajov (napr. Doktor) kedykoľvek cez aplikáciu Braun. Veľkosť manžety: 22 - 42 cm.
Funkcie:
-automatické vypnutie
-čas a dátum merania
-ESH klinická presnosť, F3
-IHB - nepravidelný srdcový tep
-farebná škála výsledkov meraní
-kontrola úrovne nabitia batérie
-kontrola správnej polohy manžety

Parametre

Rozsah merania 40 - 255 mmHg
Veľkosť manžety 22 - 42 cm
Typ batérie / zdroj napájania 4x 1,5 V AA batéria
Pamäť zariadenia 2x200
Skladová zásoba 5
Meranie pri čerpaní Áno
Automatické_vypnutie Áno
IHB Áno
Záruka 2 roky
Certifikát ESH Áno
Značka Braun
Hmotnosť 610 g (bez batérií)
Presnosťindikácie srd.frekvencie +/- 4%
Presnosť indikácie tlaku +/- 3 mmHg
Typ manometra Automatický
Rozsah merania srdcovej frekven. 40-199 beatov / min
Hmotnosť0,935 kg

Video