BRAUN ThermoScan 5 IRT6020 ušný teplomer + s čiernym púzdrom

Novinka

Teplomer určený pre náročných spotrebiteľov so systémom merania doporučovaným lekármi. Rýchly a presný. Pokiaľ ide o presné meranie teploty u detí lekári dôverujú najpresnejším teplomerom Braun ThermoScan® vybaveným patentovanou zahrievacou mäkkou špičkou. Koniec bežných teplomerov môže zmerať chladné miesto v uchu, čo môže znamenať nepresné zmeranie aktuálnej teploty dieťatka. Teplomer ThermoScan® je pred meraním zahriaty a tým sa zaručuje jeho presnosť

Výrobca:
BRAUN
Dostupnosť:
Na objednávku
Obj. čislo:
TOW009397
EAN:
4022167602091

60,92 € s DPH 50,77 € bez DPH

+ -

BRAUN ThermoScan 5 IRT6020 ušný teplomer + s čiernym púzdrom

Najpresnejší telomer s patentovanou technológiou.
Teplomer určený pre náročných spotrebiteľov so systémom merania doporučovaným lekármi. Rýchly a presný. Pokiaľ ide o presné meranie teploty u detí lekári dôverujú najpresnejším teplomerom Braun ThermoScan® vybaveným patentovanou zahrievacou mäkkou koncovkou.
Vyhrievaná koncovka.
Koncovky bežných teplomerov môžu zmerať chladné miesto v uchu, čo môže znamenať nepresné zmeranie aktuálnej teploty dieťatka. Teplomer ThermoScan® je pred meraním zahriaty a tým sa zaručuje jeho presnosť. Navyše teplomer je vybavený tiež veľmi dôležitou technológiou ExacTemp® , ktorá pomáha správne umiestniť teplomer do ucha pomocou svetelných a zvukových signálov.
Jednorazové ochranné kryty.
Praktické sú tiež certifikované jednorazové ochranné kryty (21 kusov), ktoré zabraňujú prenosu mikroorganizmov medzi meraniami.

Obsah balenia:
-teplomer
-ochranný kryt
-21 vymeniteľných nástavcov
-2 x 1,5V AA batérie
-návod na obsluhu,
-praktické púzdro

Parametre

Čas merania 2-3 sekundy
DisplayOnMall Nie
Rozsah merania 34,4 °C - 42,2 °C
Typ batérie / zdroj napájania 2x batéria AA
Pamäť zariadenia Posledné meranie
Automatické vypnutie Áno
Záruka 2 roky
Značka Braun
Presnosť merania ± 0,2°C

Video