BREVI SCATTO, Detský kočík, 002, Modrá Jeans

SCATTO je novinkou od spoločnosti Brevi. Je to krásny a pritom praktický a veľmi priestranný kočík, ktorý sa skladá a rozkladá jednou rukou a jedným kliknutím. Vďaka guličkovým ložiskám v kolieskach je tiež mimoriadne dobre ovládateľný. Kočík SCATTO je vo svojej kategórii jednoznačne najpohodlnejší najmä vďaka jeho širokému a sklopnému operadlu a tiež širokému sedadlu (35cm).

Výrobca:
Brevi
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
717-MJ
EAN:
8011250717022

157,42 € s DPH

4 250,23 CZK s DPH
131,18 € bez DPH

+ -

BREVI SCATTO, Detský kočík, 002, Modrá Jeans

Praktický a veľmi priestranný.
SCATTO je novinkou od spoločnosti Brevi. Je to krásny a pritom praktický a veľmi priestranný kočík, ktorý sa skladá a rozkladá jednou rukou a jedným kliknutím. Vďaka guličkovým ložiskám v kolieskach je tiež mimoriadne dobre ovládateľný. Kočík SCATTO je vo svojej kategórii jednoznačne najpohodlnejší najmä vďaka jeho širokému a sklopnému operadlu a tiež širokému sedadlu (35cm). Strieška kočíka s okienkom je nastaviteľná tak, aby dieťatko bolo úplne chránené pred slnečným žiarením veľkosti XXL.
Pohodlné polohovanie.
Operadlo kočíka sa dá polohovať podľa potreby a tiež do spiacej polohy. Opierka nôh je široká a pohodlná s možnosťou nastavenia do dvoch polôh. Madlo kočíka je potiahnuté ekokožou, čo je veľmi praktické a príjemné pri používaní. Samozrejmosťou je 5 bodový upínací pás pre bezpečnosť dieťatka a tiež centrálna pedálová brzda.
Zaujímavé stredové madlo.
Zaujímavé stredové madlo má tvar riadítok a je sklopné, čo robí kočík mimoriadne praktický pri vkladaní a vyberaní dieťatka a dieťa má v tomto kočíku pocit väčšej slobody pri pohybe.
Mimoriadne skladný.
Praktickosť kočíka zvyšuje jeho skladnosť a možnosť vloženia do vaku, ktorý možno ťahať za sebou, alebo si ho zavesiť na rameno. Tieto benefity z neho robia ideálneho sprievodcu na dovolenkách autom, autobusom, či lietadlom. Kočík sa dodáva s pláštenkou proti dažďu a je možné samostatne dokúpiť aj nánožník

Kočík spĺňa bezpečnostné normy EN1888. 
Rozmery: Otvorený: D 41 x Š 80 x V 103 cm (dĺžka, šírka, výška).
Hmotnosť kočíka 6,2 kg. Určený pre deti od 0 do 36m.

Video