Chicco PHYSIO AIR silikónový cumlík, ružový, 16m+, 2ks

Chicco Physio Air je séria farebných cumlíkov v balení po 2ks. Physio Air je cumlík s maximálnou cirkuláciou vzduchu. Cumlík má mnoho praktických vlastností.

Výrobca:
Chicco
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
TOW005985
EAN:
8058664058884

6,43 € s DPH 5,36 € bez DPH

+ -

Chicco PHYSIO AIR silikónový cumlík, ružový, 16m+, 2ks

Podporuje správny vývoj ústnej dutiny.
Podporuje prirodzené usporiadanie jazyka v ústach - drobné pruhy na cumlíku napodobňujú prirodzené línie podnebia a jeho ohnutá horná časť umožňujú prirodzené usporiadanie a pohyb jazyka v ústach. Dieťa ľahko dýcha. Podporuje správny vývoj ústnej dutiny a rovnomerne rozdeľuje silu jazyka na podnebie - tvar cumla pomáha rovnomerne rozdeľovať tlak jazyka na podnebie, a to aj po stranách, čím podporuje správny vývoj ústnej dutiny. Veľmi úzka základňa uľahčuje dieťaťu správne zavrieť ústa - extrémne úzka a mäkká spodná časť cumla podporuje správne uzavretie úst dieťaťa, čím sa znižuje riziko malokluzu.
Ideálny aj počas spánku.
Cumlík Physio Air bol navrhnutý tak, aby podporoval správny vývoj jazyka a svalov tváre a anatomický vývoj podnebia a úst. Ideálny aj počas spánku! Anti-dráždivé otvory zaisťujú prúdenie vzduchu, zabraňujú hromadeniu slín a zanechávajú suchú pokožku okolo úst. Ergonomický tvar prispôsobený detským ústam poskytuje dostatok priestoru pre bradu a nos. Jemná a tenká základňa cumla umožňuje prirodzené umiestnenie pier dieťaťa. Dizajn cumlíka je dokonale prispôsobený tvári dieťaťa.
Vyrobený zo silikónu.
Mäkký a hygienický silikón je materiál bez chuti a zápachu, ktorý sa nedeformuje. Veľkosť 16m+.
PRI OBJEDNÁVKE CUMLÍKA V ROZNYCH MOTÍVOCH A ODTIEŇOCH SA DODÁVA FARBA PODĽA NÁHODNÉHO VÝBERU!!!
Cena platí pre 2 kusy.

Parametre

Skladová zásoba 5