Chicco Physio Soft aktívny ortodonický cumlík, 12m +, bezfarebný

Chicco Physio Soft aktívny ortodonický cumlík, 12m +, bezfarebný Aktívny cumlík bol navrhnutý tak, aby podporoval správny vývoj jazyka a svalov tváre a anatomický vývoj podnebia a úst. Physio Soft cumlíky sú jemné aj počas spánku! Cirkuláciu vzduchu umožňujú anti-dráždivé otvory, ktoré zabraňujú hromadeniu slín a zanechávajú suchú pokožku okolo úst.

Výrobca:
Chicco
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
TOW004452
EAN:
8058664051847

3,91 € s DPH 3,26 € bez DPH

+ -

Chicco Physio Soft aktívny ortodonický cumlík, 12m +, bezfarebný

AKTÍVNY ortodontický cumlík.
1. Podporuje prirodzené uloženie jazyka v ústach:
Drobné pruhy na cumlíku napodobňujú prirodzené línie podnebia. Drážka na cumlíku a jej ohnutá horná časť umožňuje prirodzené uloženie a pohyb jazyka v ústach.
2. Podporuje správny vývoj ústnej dutiny a rovnomerne rozdeľuje silu jazyka na podnebie:
Tvar cumlíka pomáha rovnomerne rozdeľovať tlak jazyka na podnebie, ale aj po stranách, čím podporuje správny vývoj ústnej dutiny.
3. Úzka základňa uľahčuje dieťaťu správne zavrieť ústa:
Úzka a mäkká spodná časť cumlíka podporuje správne zavretie úst dieťaťa, čím sa znižuje riziko nerovnomerného vývoja zubných oblúkov.
Aktívny cumlík bol navrhnutý tak, aby podporoval správny vývoj jazyka a svalov tváre a anatomický vývoj podnebia a úst.
Physio Soft cumlíky sú jemné aj počas spánku!
Cirkuláciu vzduchu umožňujú anti-dráždivé otvory, ktoré zabraňujú hromadeniu slín a zanechávajú suchú pokožku okolo úst.
Ergonomický tvar cumlíka prispôsobený detským ústam poskytuje dostatok priestoru pre bradu a nos.Jemná a tenká základňa cumlíka umožňuje prirodzené umiestnenie pier dieťaťa.
Mäkký, priehľadný a hygienický silikón je materiál bez chuti a zápachu. Praktický cumlík, ktorý možno sterilizovať. Veľkosť 12m+.

Parametre

Skladová zásoba 5