FLAEM AEROFLAEM Pneumatický piestový inhalátor s nebulizérom

Novinka

Klasický taliansky pneumatický piestový nebulizér pre deti a dospelých s kompresorom jedinečnej pevnej konštrukcie a integrovaného úložného priestoru. Nebulizér AEROFLAEM je navrhnutý na nepretržitú prevádzku a je ideálny ako inhalátor pre celú rodinu.

Výrobca:
FLAEM
Dostupnosť:
Na sklade - doručenie do 6 dní
Obj. čislo:
TOW003719
EAN:
8018294006983

114,59 € s DPH

3 093,88 CZK s DPH
95,49 € bez DPH

+ -

FLAEM AEROFLAEM Pneumatický piestový inhalátor s nebulizérom

Ideálny pre celú rodinu.
Klasický taliansky pneumatický piestový nebulizér pre deti a dospelých s kompresorom jedinečnej pevnej konštrukcie a integrovaného úložného priestoru. Nebulizér AEROFLAEM je navrhnutý na nepretržitú prevádzku a je ideálny ako inhalátor pre celú rodinu. Ľahko sa prenáša vďaka špeciálnej vstavanej rukoväti.
Využitie aj v nemocničnom prostredí.
Využitie má i v nemocničnom prostredí. Nebulizér FLAEM RF7 Dual Speed umožňuje dva režimy nebulizácie. Je možné ho dezinfikovať, takže sa dá používať aj dlhšiu dobu (do jedného roka).
Liek sa dodáva iba počas inspiračnej fázy.
Špeciálny integrovaný nebulizér zaisťuje, že aerosól sa dodáva iba počas inspiračnej fázy, vďaka ktorej ušetríme až polovicu objemu lieku.
Maska Soft Touch a bohaté príslušenstvo.
Špeciálne maska Soft Touch zaisťuje pohodlie a efektívnosť nebulizácie. Štandardné vybavenie zahŕňa: veľkú masku, náustok, 2 koncovky do nosa, masku pre bábätko a špeciálnu masku pre novorodenca.
MMAD podľa nového štandartu.
MMAD podľa nového štandardu EN13544-1: 4,58 µm (pre rýchly režim), 3,78 µm (pre pomalý režim). Respirovateľná frakcia: <5 µm (FPF) 54,4% (rýchly režim) a 63% (pomalý režim). Prevádzkový režim: nepretržitý. Prúd vzduchu z nebulizátora: 1,8 +/- 0,3 baru.
Ostatné údaje.
Minimálny objem: 2 ml.
Maximálny objem: 8 ml.
Hmotnosť zariadenia: 1,7 kg.
Rozmery: 19 x 27 x 11 cm.
Záruka: 5 rokov.