FLAEM RHINO CLEAR Nebulizér na liečbu nosa, žltý

Novinka

FLAEM NUOVA Rhino Clear je ľahko použiteľný a účinný prístroj, ktorý je užitočný pri liečbe paranazálnych dutín a horných dýchacích ciest. Prístroj sa používa na nádchu, nachladnutie, alergie a výtok z nosa. Môže sa používať so soľnými roztokmi, termálnymi vodami alebo liekmi bežne dostupnými v lekárňach.

Výrobca:
FLAEM
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
TOW000598
EAN:
8018294009311

19,00 € s DPH 15,83 € bez DPH

+ -

FLAEM RHINO CLEAR Nebulizér na liečbu nosa, žltý

Účinný pri liečbe nosových dutín a dýchacích ciest.
FLAEM NUOVA Rhino Clear je ľahko použiteľný a účinný prístroj, ktorý je užitočný pri liečbe paranazálnych dutín a horných dýchacích ciest. Prístroj sa používa na nádchu, nachladnutie, alergie a výtok z nosa. Môže sa používať so soľnými roztokmi, termálnymi vodami alebo liekmi bežne dostupnými v lekárňach. Vytvára prúd častíc atomizovanej kvapaliny s relatívne veľkým priemerom (takmer 50% častíc medzi 10 a 50 mikrometrami) a vysokou účinnosťou (5 ml / min), ktoré po vstupe do nosných dutín a hrdla hydratujú, zmäkčujú a odstraňujú hlien vďaka tlaku, ktorý vyvíjajú na sliznicu. Všetky škodlivé látky prúdia do špeciálnej komory.
Pracuje so všetkými kompresormi inhalátora.
FLAEM NUOVA Rhino Clear pracuje v spojení so všetkými kompresormi aerosolového kompresora (kompresory inhalátora). Nie je dostupný ako samostatný inhalačný produkt. Toto zariadenie má praktické tlačidlo na ovládanie nebulizácie a bol vyrobený z biologicky nezávadného a netoxického materiálu.
Čistí nos a uľahčuje dýchanie.
Odstraňuje prach a škodlivé látky nahromadené v paranazálnych dutinách. Pomáha vyčistiť upchatý nos a uľahčuje dýchanie.
MMAD podľa nového štandardu EN13544-1: 48µm.
Maximálny podávaný objem: 10 ml.
Záruka: 2 roky.

Parametre

Skladová zásoba 5