MEDEL MYO-FIT4 2- kanálový elektrostimulátor

Novinka

MEDEL MYO-FIT4 2- kanálový elektrostimulátor Elektrostimulátor Medel MYO-FIT 4 je zariadenie určené všetkým ľuďom, ktorí aktívne športujú, ako aj pacientom v procese rehabilitácie.

Výrobca:
MEDEL
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
TOW002129
EAN:
8025081915762

180,82 € s DPH 150,68 € bez DPH

+ -

MEDEL MYO-FIT4 2- kanálový elektrostimulátor

Elektrostimulátor Medel MYO-FIT 4 je zariadenie určené všetkým ľuďom, ktorí aktívne športujú, ako aj pacientom v procese rehabilitácie. Elektrostimulátor umožňuje pracovať v jednom zo 7 režimov z 39 navrhovaných programov (šport, fitness, estetika, zlepšuje krvný obeh, masáž, bolesť, rehabilitácia). Má štyri elastické elektródy, ktoré môžu súčasne stimulovať určitú svalovú časť alebo ich oddeliť a vzájomne pôsobiť aj na vzdialené časti tela. Elektrostimulátor umožňuje súčasne používať dva rôzne programy. EMS a TENS sú najdôležitejšie možnosti použitia elektrostimulátora
Elektrická svalová stimulácia (EMS) je možná vďaka umiestneniu flexibilných elektród na zvolenom mieste na tele. Po aktivácii elektrostimulátora vám malé impulzy umožňujú stimulovať svaly, čo spôsobuje jemné kontrakcie a vibrácie. Výsledkom je jemná masáž svalov, ktorá im umožňuje relaxovať, ako aj zlepšiť krvný obeh.
Transkutánna nervová stimulácia (TENS) zahŕňa použitie pulzu produkovaného elektrostimulátorom na zmiernenie a najmä blokovanie informácií o bolesti. Súprava s Myo-Fit 4 má nabíjačku batérií, vďaka ktorej sa nemusíte starať o výmenu batérie. Indikátor úrovne nabitia akumulátora zaručuje kontrolu nabitia akumulátora a indikuje, kedy sa má nabíjačka pripojiť. Obsah balenia:
Elektrostimulátor Myo-Fit 4,
4 páry pružných elektród,
4 páry elektródových káblov,
1,5 V batérie AAA - 4 kusy,
sieťová nabíjačka,
vrecko na uskladnenie elektrostimulátora a príslušenstva,
záručný list, návod.
TECHNICKÉ ÚDAJE: počet kanálov - 4, amplitúda: 100-400 mikrosekúnd, maximálna frekvencia: 1-120 Hz, príkon pre 1 kanál: 0-120 mA, Napájanie 4 AAA, 1,5 V batérie, Nabíjacia batéria 6V / 1600mAh. Bezpečnostné normy: CEI EN 60601-1, IEC 60601-2-10, CEI EN 60601-1-2,
Trieda IIa v súlade so smernicou 93/42 / EHS o zdravotníckych pomôckach. Vlastnosti produktu:
EMS (elektrická svalová stimulácia) - elektrická svalová stimulácia,
TENS (transkutánna elektrická nervová stimulácia) - perkutánna svalová stimulácia,
7 režimov z 39 navrhovaných programov (šport, fitness, estetika, zlepšenie krvného obehu, masáž, bolesť, rehabilitácia). Automatické vypnutie po 10 minútach nepoužívania, indikátor stavu batérie.
Na elektrostimulátor MYO-FIT 4 sa vzťahuje 2-ročná záruka.

Parametre

Skladová zásoba 5