NOVAMA SARS-COV-2, Certifikovaný antigénový test

Novinka

Rýchly antigénový test na prítomnosť SARS-Cov-2. Certifikovaný test na samodetekciu infekcie koronavírusom výterom z nosovej dutiny. Určený aj pre samotestovanie.

Výrobca:
NOVAMA
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
TOW018171
EAN:
5901793645681

2,96 € s DPH

79,89 CZK s DPH
2,69 € bez DPH

+ -

NOVAMA SARS-COV-2, Certifikovaný antigénový test

Rýchle samotestovanie.
Test sa používa na kvalitatívne in vitro stanovenie antigénov SARS-CoV-2 vo výteroch z nosnej dierky človeka. Môže sa použiť na rýchle vyšetrenie podozrenia na infekciu COVID-19 a aj ako potvrdzovacia metóda pre testy vykonávané amplifikáciou nukleových kyselín.
Vysoká presnosť.
Rýchly antigénový test SARS-CoV-2 je kvalitatívny laterálny prietokový imunotest na detekciu proteínu N vírusu SARS-CoV-2 vo výteroch z nosa. Účinnosť testu na antigén SARS-CoV-2 Novama - presnosť 98,5%
-Detekčný limit: Test na antigén SARS-CoV-2 je schopný detegovať vírus SARS-CoV-2 pri 400 TCID50 / ml.
-Klinická účinnosť: Výkonnosť testu bola klinicky testovaná.
Testy ukázali citlivosť 94,5 %, špecifickosť 99,9 %, čo dáva celkovú mieru presnosti 98,5 %.
Mechanizmus účinku.
Protilátka špecifická pre proteín N vírusu SARS-CoV-2 sa nanesie oddelene na oblasti línie testovacej kazety. Počas testu sa v testovacej vzorke nastavia protilátky proti proteínu N vírusu SARC-CoV-2, ktoré sú nanesené na časticiach. Zmes migruje po membráne, reaguje s anti-N proteínovou protilátkou na membráne a vytvára farebnú čiaru v testovacej oblasti. Čiara v testovacej oblasti označuje pozitívny výsledok testu. POZOR!
Negatívny výsledok testu nevyhnutne nevylučuje možnosť infekcie SARS-CoV-2. V počiatočných štádiách infekcie môžu nízke hladiny expresie antigénu poskytnúť negatívne výsledky, preto je dobré testovať každých pár dní.
Obsah balenia.
Antigénová testovacia kazeta SARS-CoV-2
• Extrakčné činidlo 0,27ml
• Extrakčná trubica
• Sterilné tampóny
• Príbalový leták
• Vrecko na biologicky nebezpečný odpad
• Kvalifikačný certifikát