PHILIPS RESPIRONICS EVERFLO, Kyslíkový koncentrátor

Novinka

Koncentrátor EverFlo je spoľahlivé a kvalitné lekárske zariadenie určené pre pacientov, pre ktorých je kyslíková terapia zdrojom života. Stojí za zmienku, že koncentrátor EverFlo sa používa na dodávanie ďalšieho kyslíka ľuďom, ktorí vyžadujú kyslíkovú terapiu. Toto zariadenie nemá slúžiť na podporu života.

Výrobca:
Babys
Dostupnosť:
Na sklade - doručenie do 6 dní
Obj. čislo:
TOW003018
EAN:
5901793643915

1 092,44 € s DPH

29 495,99 CZK s DPH
910,37 € bez DPH

+ -

PHILIPS RESPIRONICS EVERFLO, Kyslíkový koncentrátor

Ocenený HME Home Medical Eqwipment.
Koncentrátor kyslíka využívajúci najmodernejšie medicínske riešenia bol v roku 2008 v nezávislej štúdii zvolený HME Home Medical Eqwipment najlepším koncentrátorom kyslíka. Spoločnosť Philps Respironics vytvorila s ohľadom na pacientov kompaktný a ekonomický koncentrátor, ktorý je možné použiť v nemocnici aj doma.
Ľahký a šikovný.
Koncentrátor Ever Flow je na rozdiel od svojich predchodcov alebo kyslíkových fliaš extrémne ľahký (váži iba 15 kg), má kompaktný ergonomický tvar, ktorý uľahčuje ľahkú prepravu (koncentrátor je možné prepravovať prakticky v akomkoľvek kufri osobného automobilu). Má špeciálnu rukoväť pre ľahký transport.
Tichý, zaisťuje pacientovi komfort terapie.
Koncentrátor dodáva pacientovi 98% kyslíka len 30 minút po zapnutí. Je to jedno z najtichších a najekonomickejších zariadení, aké sú dnes na trhu k dispozícii, preto je najbežnejším koncentrátorom používaným v domácej liečbe.
Ekonomický.
EverFlo má tiež mimoriadne odolný a ekonomický kompresor, ktorý zaručuje životnosť až 25 000 hodín. Zaručuje nízku spotrebu energie približne 360 V. Koncentrátor je bezpečný, ľahko použiteľný pri zachovaní zásad bezpečného používania a nepredstavuje potenciálnu hrozbu pre životné prostredie.
Znižuje náklady na servis a údržbu.
EverFlo znižuje náklady na údržbu, pretože má iba dva filtre - antimikrobiálny a vnútorný filter pevných častíc (zodpovedný za filtrovanie prachu a väčších znečisťujúcich látok). Jeho údržba by sa mala vykonávať každé dva roky, a to aj v domácom prostredí.
UPOZORNENIE:
Kyslíkový koncentrátor a jeho súčasti sú hygienicky balené.
Záruka: 3 roky