REVLON PRO COLLECTION RVDR5222E Vlasový Teal s funkciou sušenia a kulmou, ružová

Klasická ONE STEP okrúhla kefa na sušenie od Revlon RVDR5222E v krásnej ružovej farbe je zariadenie 2v1. Výkon, ktorý poskytuje pri sušení vlasov a objem, ktorý poskytuje kulma je perfektný. Výsledkom sú úžasné, lesklé rovné vlasy s natočenými končekmi. Keramický povlak pomáha predchádzať poškodeniu vlasov. Ľahká konštrukcia a ergonomická rukoväť umožňujú vytvárať elegantné štylizácie.

Výrobca:
REVLON
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
TOW018467
EAN:
0761318222774

57,76 € s DPH

1 559,41 CZK s DPH
48,13 € bez DPH

+ -

REVLON PRO COLLECTION RVDR5222E Vlasový Teal s funkciou sušenia a kulmou, ružová

Profesionálne sušenie už polovičný čas *
Ak chcete vlasy uhladiť a vyrovnať, dodajte im objem pri korienkoch a končeky vlasov krásne natočte – na vytvorenie skvelých vĺn nepotrebujete použiť žiadny iný prístroj. Prístroj je ideálny pre stredne dlhé až dlhé vlasy.
Menej času, menšie škody.
Navrhnutá na rýchlu a rovnomernú distribúciu vzduchu do vlasov, aby sa rýchlejšie vysušili a upravili a zároveň znížili tepelné poškodenie
Iónová technológia.
Záporné ióny nasýtia prúd vzduchu, čo zmenšuje veľkosť kvapiek vody a urýchľuje sušenie. To pomáha vyživovať, uhladzovať a dodať lesk vašim vlasom a zároveň znižovať krepovatenie a statickú elektrinu.
Zmiešané štetiny s keramickým povlakom.
Nylonové štetiny s pohodlnými guličkami jemne rozčesávajú vlasy. Zmiešané nylonové štetiny pomáhajú uchopiť vlasy na zakrivených okrajoch, dodávajú objem a výsledkom sú hladké a lesklé vlasy.
Rovnomerné rozloženie tepla menej poškodzuje vlasy.
3 nastavenia teploty a 2 rýchlosti sušenia umožňujú prispôsobiť sušenie a stylovanie vašim potrebám.
Otočná šnúra sa nezamotáva.