Tiny Love Kolotoč na postieľku s melódiou a projektorom 3v1 "Arktická krajina", 0m+

Novinka

Magický kolotoč s projektorom zobrazuje obrázky v hornej časti kolotoča a keď je dieťa trochu staršie, môžete kolotoč rozobrať a zobrazovať obrázky na strope. Pre staršie deti bude kolotoč slúžiť ako hviezdna nočná lampa. Týmto spôsobom rastie magický kolotoč spolu s dieťaťom a prispôsobuje sa nasledujúcim štádiám jeho vývoja.

Výrobca:
Tiny Love
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
TL1305806830R
EAN:
7290108861792

69,36 € s DPH

1 872,72 CZK s DPH
57,80 € bez DPH

+ -

Tiny Love Kolotoč na postieľku s melódiou a projektorom 3v1 "Arktická krajina", 0m+

Podporuje vývoj dieťaťa.
Všestranný výber hudby, vrátane 30 minút nepretržitého prehrávania krásnych melódií a 9 rôznych piesní v 3 kategóriách, stimuluje zmysly dieťaťa. Dieťa bude chcieť komunikovať s hračkami nad ním, čo pomôže naučiť sa hovoriť. Hudba, projekcia a utišujúce nočné svetlo premietajúce nočnú oblohu, pomôžu najmenším upokojiť sa pred spaním. Ako dieťa vyrastá, kolotoč pomáha podporovať jeho vývoj, počnúc stimuláciou zmyslov až po vývoj presných pohybov a asociácií. 
Vlastnosti.
Projekcia obrazu na spodnej časti striešky (pre mladšie deti).
Hudobná skrinka so stropnou projekčnou funkciou - pre staršie deti.
Tlačidlo režimov používania Funkcia nočného svetla - Hviezdna obloha. Až 30 minút nepretržitej hudby 3 rôzne hudobné kategórie s 9 rôznymi melódiami.
Tlačidlá na rôzne nastavenia.
Tipy na používanie.
0-3 mesiace+
STIMULÁCIA ZMYSLOV - V prvých mesiacoch projekčný režim poskytne dieťaťu dôležitú vizuálnu stimuláciu, zatiaľ čo melódie ponúkajú sluchovú stimuláciu. Nechajte svoje dieťa ležať v postieľke aby si vychutnalo všetky vymoženosti tejto skvelej hračky. 
3 mesiace+
 REČ - Ako dieťa rastie, začne bľabotať a pripravovať sa na zývoj rečových schopností. Keď deti ležia vo svojej postieľke a bľabotajú pri pohľade na usmievajúce sa postavy sa rozvíjajú ich jazykové zručnosti.
0-12 mesiacov+
EMOCIONÁLNY A SOCIÁLNY ROZVOJ - Známe zvuky a vizuálne prvky dávajú dieťaťu pocit bezpečia a pohodlia pred spaním. Nájdite obľúbenú melódiu svojho dieťaťa a nechajte ho upokojiť sa.
5 mesiacov+
PRESNÉ POHYBY A ASOCIÁCIA - Keď sa potreby dieťatka s ohľadom k jeho veku zmenia a kolotoč už nebude potrebný, môžete odstrániť jeho striešku. Čoskoro sa dieťa naučí, ako ho môže ovládať, čím sa zvýši jeho pocit nezávislosti. Každý produkt Tiny Love je vytvorený s ohľadom na sedem prvkov vývoja dieťaťa, čo rodičom ukazuje najlepší spôsob, ako správne rozvíjať zmysly svojho dieťaťa.
Tento produkt pomáha nasledovnému vývoju:
Emocionálny a sociálny vývoj – upokojujúca hudba, inšpirujúce projekcie a neustály pohyb kolotoča vytvárajú atmosféru, ktorá upokojuje deti a pomáha im zaspať, umlčať ich a podporovať ich emocionálny vývoj.
Zmysly - projektor, nočné svetlo, hudba, ako aj usmievavé postavy zo zbierky Arktickej zeme ponúkajú detskú stimuláciu zraku a sluchu.
Jazyk a komunikácia - deti ležiace v postieľke sa usmievajú na postavičky a snažia sa im prihovoriť. Rozvíjajú komunikačné a jazykové zručnosti.
Presné pohyby a motorika - ako dieťa vyrastá a učí sa stláčať tlačidlá na kolotoči, stimuluje svaly rúk a prstov. Tieto experimenty tiež pomáhajú rozvíjať kognitívne schopnosti dieťaťa tým, že učia základy myslenia príčiny a následku.
Technické údaje.
-
vek: 0-2 rokov
-rozmery balenia: dĺžka 12cm x šírka 41cm x výška 34cm
-rozmery (cm): 53 x  28 x 28
-hmotnosť výrobku po vybalení: 1,53 kg
-hmotnosť s obalom: 1,73 kg