Tiny Love, Tiny Smarts - Závesná hračka s melódiou psík Husky Rob, 0m+

Novinka

Rozkošná hračka s melódiou - psík Husky Rob môže sprevádzať vaše dieťa kedykoľvek! Je to skvelý spoločník na cestovanie. Je súčasťou zbierky Arktickej zeme™,ktorej cieľom je povzbudiť deti, aby preskúmali severný pól.

Výrobca:
Tiny Love
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
TL1116600458R
EAN:
7290108861747

9,37 € s DPH

253,04 CZK s DPH
7,81 € bez DPH

+ -

Tiny Love, Tiny Smarts - Závesná hračka s melódiou psík Husky Rob, 0m+

PODPORUJE KOGNITÍVNY VÝVOJ.
 Hračka má melódie, ktoré môžu deti uspať doma aj na cestách a zároveň formovať myslenie príčin a následok a kognitívny vývoj.
STIMULUJE ZMYSLY A ZRUČNOSTI.
Vyrobená z rôznych textúr a pokrčených tkanín, ktoré podporujú prirodzenú zvedavosť, poskytujú hmatovú stimuláciu a podporujú motorické zručnosti.
ÚTULNÁ A OČARUJÚCA.
Spona, s ktorou môžete pripevniť hračku na autosedačku alebo kočík, vám umožní vziať ju na výlet, vďaka ktorému môže byť psík Rob všade s batoľaťom a poskytuje mu pocit bezpečia.
VTIPNÝ SPOLOČNÍK NA CESTOVANIE.
Tento roztomilý psí miláčik je pomenovaný po slávnom cestovateľovi Róbertovi Pearym. Hračka povzbudzuje deti k prirodzenému rozvoju. Hračka je súčasťou zbierky Arktickej zeme™ktorej cieľom je povzbudiť deti, aby preskúmali severný pól.
Vlastnosti hračky.
-Rôzne zábavné, mäkké textúry
-Ľahko uchopiteľná 
-Spona na rýchle uchytenie
-Tri melódie z ktorých si môžete vybrať
Tipy na používanie.
Pomocou krúžkovej spony pripojte hračku k autosedačke, kočíku alebo detskej postieľke. Hračka bude sprevádzať vaše dieťa kedykoľvek!
0-2 mesiace.
Držte závesnú hračku vo vzdialenosti približne 25 cm od tváre dieťaťa. Keď vaše dieťa zameriava svoju pozornosť na prívesok, pomaly s ním pohybujte zo strany na stranu.
2-4 mesiace.
Uistite sa, že hračka nie je upevnená tak, aby na ňu dieťatko dočiahlo - aby sa jej mohlo dotknúť bude sa musieť načiahnuť. V dôsledku toho sa  hračka začne kývať a hrať veselé melódie, čo spôsobí, že dieťa sa bude snažiť hračku rozhýbať znovu a znovu.
4-6 mesiacov.
Dieťa začína kontrolovať pohyby ruky a chytať visiace hračky. Hraním s hračkou dieťa rozvíja motorické zručnosti.
Technické údaje:
-vek: 0+
-rozmery balenia: dĺžka 14cm x šírka 8cm x výška 17cm
-farba: biela/modrá
-rozmery (cm): šírka 14 x výška 16,8 x hrúbka 8
-hmotnosť výrobku po vybalení: 0,16 kg
-hmotnosť s obalom: 0,13 kg